לכבוד,

בעלי מניות – ראשי עיריות ומועצות מקומיות – חברי התאגיד חברי דירקטוריון צוות מי הגליל

  שלום רב,

  אני כותב כדי להביע את ההתרגשות שלי מההזדמנות לכהן כמנכ"ל החדש של תאגיד "מי הגליל", אני גאה שנבחרתי לתפקיד זה ומחויב להוביל את החברה לשיאים חדשים של הצלחה וצמיחה. אני נכנס לתפקידי מתוך תחושת שליחות ותוך הבנה עמוקה של חשיבות התאגיד והשירותים שלו לחברי התאגיד ולתושבי האזור.

 במהלך הקריירה שלי, צברתי ניסיון רב ערך ביזום ובהקמה וניהול חברות וארגונים מתחומים שונים ובהיקפים שונים. אני בטוח שהכישורים, הידע והמומחיות שרכשתי יהיו בעלי ערך רב בהובלת "מי הגליל" למיצוי הפוטנציאל שלה.

כמנכ"ל חדש, העדיפות העליונה שלי תהיה לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי המניות, הדירקטוריון, הרגולטור (רשות המים) וצוות ההנהלה והעובדים של התאגיד כדי לפתח ולבצע תוכנית אסטרטגית שתניע צמיחה ורווחיות לתאגיד ולספק ללקוחות חווית לקוח ושירות טובה. אני מאמין שחשוב לטפח תרבות של חדשנות, שיתוף פעולה ושקיפות, ואני מחויב בתקופת כהונתי לקדם את הערכים הללו ברחבי הארגון.

אחת המטרות המרכזיות שלי תהיה לחזק את הקשרים שלנו עם הלקוחות והשותפים שלנו, להבטיח שאנו מספקים את הרמות הגבוהות ביותר של מוצרים, שירות ותמיכה. אני גם מאמין בהשקעה בעובדים שלנו, לספק להם את ההכשרה, המשאבים והתמיכה שהם צריכים כדי להצליח ולצמוח בתוך החברה.

אני נרגש מההזדמנויות שעומדות בפני תאגיד "מי הגליל", ואני מצפה לעבוד עם כולכם כדי להשיג את המטרות המשותפות שלנו. תודה על האמון והאמון בי כמנכ"ל חדש לתאגיד.   אסיים במילות תודה והערכה לחברי מועצת המנהלים וליו"ר גברת הנאדי עאסלה ולמר סאמר רבאח שכיהן תפקיד מנכ"ל זמני עד לכנסתי לתפקיד. מהם התחלתי להבין את המורכבות והאחריות, והמשא הכבד שמוטל על כתפי לשנים הבאות.  

 

בכבוד רב,

נסרי סעיד – מנכ"ל תאגיד "מי הגליל"